Wywóz śmieci

Zakład Oczyszczania Miasta powstał w 1986 roku i z upływem lat nasze przedsiębiorstwo, dzięki konsekwentnie realizowanej strategii rozwoju, stało się jedną z najnowocześniejszych w województwie łódzkim  firm, zajmujących się usługami obejmującymi wywóz odpadów komunalnych oraz zagospodarowanie surowców wtórnych. W szerokiej gamie usług związanych z utylizacją oferujemy wywóz różnego rodzaju odpadów komunalnych z Łodzi i okolic.
Nie można uniknąć powstawania śmieci, jednak istotne jest to, aby odpady komunalne, które są przez nas produkowane były regularnie wywożone spod naszych domów, choćby ze względów higieny otoczenia.
Oferujemy usługę profesjonalnego, regularnego i szybkiego wywozu – odpadów komunalnych, czyli śmieci klientom:
–   indywidualnym
–   spółdzielniom mieszkaniowym
–   firmom
–   szkołom
–   różnego rodzaju instytucjom w Łodzi i okolicach.

Zdając sobe sprawę w faktu, że zasoby przyrody nie są nam dane raz na zawsze i należy brać pod uwagę gwałtownie wzrastającą ilość odpadów oraz uwzględniać kurczącą się wydajność wysypisk, podejmujemy działania, które racjonalizują gospodarkę komunalną we wspomnianym zakresie, proponując między innymi kompleksową obsługę terenów wiejskich. Ekologia nie jest w działalności naszego przedsiębiorstwa pustym hasłem, lecz jest miarą kultury i świadomości współistnienia z naturą.

W trosce najwyższą jakość naszych usług, wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom i oczekiwaniom naszych klientów, po zawarciu umowy i rozpoczęciu współpracy dostarczamy klientom odpowiednie pojemniki na śmieci, w tym między innymi kontenery odpowiedniej wielkości lub innego rodzaju pojemniki, dzięki którym śmieci mogą być gromadzone w jednym miejscu, co nam znacznie ułatwia pracę, a klientom ułatwia wyrzucanie śmieci. Pojemniki na odpady stałe opróżniamy zgodnie z ustaloną w umowie częstotliwością.

Rosnąca liczba klientów korzystających z naszych usług najlepiej świadczy o profesjonalnej i rzetelnej jakości naszych usług. Wychodzimy z założenia, że nie ma lepszej reklamy dla żadnej firmy niż jej zadowoleni klienci.